Z OSTATNIEJ CHWILI
Ponad 2 promile za kierownicą. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę z Ukrainy / Wieża widokowa na Hajdówce ponownie otwarta. / Małopolska szykuje duże zmiany w gospodarce odpadami. Co to oznacza dla powiatu suskiego? / Trwa modernizacja Orlika w Zawoi Wilcznej. Pierwsze efekty już widać / Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 04.12.2022, 13:13
Sucha Beskidzka: W mikołajki otwarcie Białego Orlika
Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą przygotowywać się do nowego sezonu. Już we wtorek (6 grudnia) w Suchej Beskidzkiej zostanie otwarte sztuczne lodowisko tzw. Biały Orlik.
Wzorem lat poprzednich lodowisko będzie czynne codziennie od godz. 11.00 do godz. 21.00. Przerwa techniczna niezbędna do utrzymania tafli w dobrym stanie trwać będzie od 15.30 do 16.00.  

W dniu otwarcia wstęp na ślizgawkę będzie bezpłatny z uwagi na przypadające tego dnia mikołajki. Warto zatem wybrać się wówczas na łyżwy, gdyż po południu na lodowisku pojawi się św. Mikołaj, który przybędzie z workiem pełnym słodyczy.

Cennik:

- bilet jednorazowy normalny – 8 zł/godz.,

- bilet jednorazowy ulgowy – 6 zł/godz.,

- każdy rozpoczęty kwadrans - normalny - 2 zł,

- każdy rozpoczęty kwadrans - ulgowy 1,5 zł,

- udostępnienie całego lodowiska – 200 zł/godz.,

- wypożyczenie łyżew – 8 zł/godz.,

- każdy rozpoczęty kwadrans za wypożyczenie łyżew - 2 zł,

- ostrzenie łyżew – 10 zł/para,

- karnet normalny (10 wejść) - 60 zł,

- karnet ulgowy (10 wejść) - 50 zł.


Dzieci do lat siedmiu mogą korzystać z lodowiska bezpłatnie. Bilety ulgowe przysługują dzieciom uczącym się w szkołach podstawowych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.