Z OSTATNIEJ CHWILI
Zarząd Powiatu Suskiego z jednogłośnym absolutorium i wotum zaufania za 2025 rok. / Mały Wawel w artystycznej interpretacji Maksymiliana Dyducha / Ponad 2 promile za kierownicą. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę z Ukrainy / Wieża widokowa na Hajdówce ponownie otwarta. / Małopolska szykuje duże zmiany w gospodarce odpadami. Co to oznacza dla powiatu suskiego? / Trwa modernizacja Orlika w Zawoi Wilcznej. Pierwsze efekty już widać / Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 29.11.2021, 15:04
Sucha Beskidzka: W piątek otwarcie Białego Orlika
Miłośnicy łyżew mogą przygotowywać się do nowego sezonu. Już od najbliższego piątku, 3 grudnia, otwarte będzie na suskim Orliku sztuczne lodowisko (tzw. Biały Orlik)
W poprzednim sezonie amatorzy jazdy na łyżwach nie mieli zbyt wielu okazji do oddawania się swojej pasji, gdyż z uwagi na obostrzenia sanitarne spowodowane pandemią koronawirusa, obiekty sportowe przez dłuższą cześć zimy musiały być zamknięte. Pozostaje mieć nadzieję, że w tym sezonie sytuacja już się nie powtórzy.

W tym roku Biały Orlik zostanie uruchomiony w piątek, 3 grudnia. Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka informuje, że w poniedziałek 6 grudnia (czyli w tzw. mikołajki) wstęp na lodowisko będzie bezpłatny.     

Sezonowe lodowisko będzie czynne codziennie od godz. 11.00 do 21.00
Przerwa techniczna codziennie od godz. 15.30 do 16.00

Cennik:
- bilet jednorazowy normalny – 6 zł/godz.,
- bilet jednorazowy ulgowy – 5 zł/godz.,
- każdy rozpoczęty kwadrans - normalny - 1,5 zł,
- każdy rozpoczęty kwadrans - ulgowy 1,25 zł,
- udostępnienie całego lodowiska – 180 zł/godz.,
- wypożyczenie łyżew – 6 zł/godz.,
- każdy rozpoczęty kwadrans za wypożyczenie łyżew - 1,5 zł,
- ostrzenie łyżew – 6 zł/para,
- karnet normalny (10 wejść) - 48 zł,
- karnet ulgowy (10 wejść) - 40 zł.
 
Dzieci do lat siedmiu mogą korzystać z lodowiska bezpłatnie. Bilety ulgowe przysługują dzieciom uczącym się w szkołach podstawowych za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.