Dodano dnia 08.05.2019, 12:52
Sukces tancerek z Suchej Beskidzkiej
Trwa dobra passa tancerek z klubu Lady Fitness Sucha Beskidzka - dziewczyny rozpoczęły sezon turniejowy w wielkim stylu. Po zdobyciu pięć razy podium podczas ogólnopolskiego turnieju Tańca w Makowie w kategoriach zespołów i solówek przyszedł czas na Nowy Sącz. Tu podczas zawodów rangi ogólnopolskiej Magdalena Gustof dała solowy popis taneczno-gimnastyczny, który dał jej złoto.

-Kilka tygodni później Magda ruszyła zadebiutować w Mistrzostwach Polski w fitness gimnastycznym, a teraz czekamy na decyzję o wyjeździe na Mistrzostwa Europy w Serbii - mówi trenerka Magdy, Anna Simsak.

To nie jedyne sukcesy zawodniczek z Lady Fitness. Aleksandra Sala - pasjonatka tańca współczesnego i nowoczesnego weszła do finałów podczas ogólnopolskiego turnieju tańca w solnym mieście Wieliczka, następnie dała popis podczas eliminacji w prestiżowym konkursie " Talenty Małopolski" i otrzymała nominację do dalszego etapu - na pomoc w przygotowaniu mogła liczyć od swojej instruktorki Sary Dąbrosz.

W weekend majowy podczas gdy większość odpoczywa, zespół Royal dał popis tanecznego show podczas regionalnych Mistrzostw Polski i uplasował się na trzecim miejscu.

-To ogromny sukces, zwłaszcza, że dziewczeta nie miały wiele czasu, aby dotychczasową choreografię dograć na wysokim poziomie z elementami gimnastyki i przyborami - cieszy się trenerka dziewcząt Sara Dąbrosz. 

W skład grupy weszły: Aleksandra Sala, Natalia Smyrak, Lena Chmielewska, Magdalena Gustof, Dorota Wadowska, Patrycja Mamcarczyk, Nikola Kuźlik, Roksana Kuźlik. Oprócz tego w pierwszej szóstce w swojej kategorii znalazła się młodziutka, debiutująca Lena Chmielewska.

Na tych samych zawodach Magdalena Gustof i jej partnerka Natalia Goc wystartowały jako duet i zgarnęły złoty medal. Trenerka Anna Simsak podjęła więc decyzję o udziale duetu na najtrudniejszych zawodach, czyli Mistrzostwach Polski - eliminacjach do Mistrzostw Europy. Mimo, iż dziewczęta rywalizowały z duetami które tańczą 2-3 razy dłużej i są kilka lat starsze od nich, dały z siebie wszystko i ostatecznie debiutują jako szósty najlepszy duet w Polsce!

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image
Na tej stronie