Dodano dnia 13.07.2021, 12:31
Suscy karatecy zakończyli kolejny sezon
23 czerwca w parku Zamkowym w Suchej Beskidzkiej suscy karatecy wspólnym treningiem zakończyli kolejny sezon szkoleniowy. Podczas wspólnego treningu suscy karatecy zaprezentowali dla licznie zgromadzonej publiczności i rodziców podstawowe techniki karate, kombinacje samoobrony, Kata, a czarne pasy trenujące w suskim dojo wraz z Kyoshi Piotrem i Sensei Pawłem Kata z bo (długi kij).
Na zakończenie treningu Kyoshi Piotr i Sensei Paweł promowali swoich studentów, którzy dwa dni wcześniej zdawali egzamin, na wyższe stopnie Kyu.  Po ceremonii wręczenia pasów Kyoshi Piotr wręczył dwojgu zawodnikom z Beskidzkiego Klubu Karate - Katarzynie Michulec i Mikołajowi Bogdanikowi pamiątkowe statuetki za udział w międzynarodowym turnieju dzieci i młodzieży Seido Karate online. W turnieju wystartowali zawodnicy z USA, Kanady, Japonii, Anglii, Izraela, Indii. Studenci startowali w dwóch konkurencjach Kata i Shiai.  Kasia i Mikołaj w konkurencji kata nie mieli sobie równych i zdobyli - Kasia I miejsce, a Mikołaj II miejsce. W konkurencji shiai Kasia zdobyła wyróżnienie za najlepiej wykonywane techniki nożne, a Mikołaj wyróżnienie za waleczność.

źródło: UM Sucha Beskidzka

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image