Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 22.02.2024, 15:18
Suscy kryminalni zatrzymali sprawcę uszkodzenia infokiosku.
Zatrzymany sprawca uszkodzenia infokiosku usłyszał zarzuty.

Suscy kryminalni, pracując nad sprawą uszkodzenia mienia, do jakiego doszło w Suchej Beskidzkiej, ustalili i zatrzymali sprawcę tego czynu, którym okazał się 48-letni mieszkaniec powiatu suskiego. Teraz będzie się tłumaczyć ze swoje zachowanie przed sądem, gdyż grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

W okresie weekendu od 9 lutego br. do dnia 13 lutego 2024 roku w Suchej Beskidzkiej na ul. Mickiewicza doszło do uszkodzenia mienia w postaci rozbicia wyświetlacza urządzenia „info-kiosk”. Poprzez naganne zachowanie sprawcy powstała szkoda Gminy Sucha Beskidzka o wartości 3500 złotych.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej na miejscu zdarzenia zabezpieczyli ślady, a następnie analizowali zebrany materiał dowodowy. Ich skrupulatna praca doprowadziła do wytypowania podejrzewanego o ten czyn mężczyzny. We wtorek zatrzymany 48-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał.

Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestępstwo mężczyźnie może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KPP Sucha Beskidzka.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image