Dodano dnia 02.06.2015, 10:05
SUSKA KRAINA ZABAWY: To był Dzień Dziecka na wesoło!

To był prawdziwy Dzień Dziecka z wielkiego zdarzenia. Organizatorzy naprawdę się postarali przygotowując tą imprezę dla najmłodszych. Było mnóstwo gier, zabaw i konkursów. Świetne zespoły dziecięce zapewniały zabawę na scenie, a wolontariusze animowali zabawy na terenie stadionu KS Babia Góra. A wszystko rozpoczął kolorowy tłumny korowód z placu targowego.

Dzieci oraz ich opiekunowie zebrali się na placu targowym w Suchej Beskidzkiej, skąd rozpoczął się kolorowy, wesoły korowód ulicami miasta, na stadion KS Babia Góra. Tam na dzieci czekali już organizatorzy oraz Piotr Jezutek, który poprowadził całą imprezę. Specjalnie tego dnia dzieci przebierały się w swoje ulubione postacie – każdy mógł być tym kim chciał.

Do zabawy przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, które cieszyły się dużym powodzeniem. Wolontariuszki z OREW Juszczyn przygotowały świetne zabawy i gry dla najmłodszych.


Były konkursy między innymi na najfajniej przebrane dziecko, na najstarszego i najmłodszego uczestnika zabawy. Do pięknych strojów dzieci można było pomalować dziecku buzię na kolorowo. Nie zabrakło oczywiście Barbary Fila Chwiej i jej energetycznej zumby, która porwała do tańca absolutnie wszystkich.

Najpiękniejsze było jednak to, że bawiły się razem wszystkie dzieci – te zdrowe z tymi z niepełnosprawnościami. To pokazało jak dzieci pięknie potrafią się integrować nie zwracając uwagi na różnice jakie między nimi są. podczas tej imprezy zawiązała się niejedna przyjaźń.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image