Dodano dnia 17.10.2020, 08:25
Suski szpital pilnie poszukuje wolontariuszy lub osób chcących podjąć pracę
Dyrekcja i pracownicy ZOZ w Suchej Beskidzkiej apelują do wszystkich, którzy chcieliby i mogą odciążyć personel suskiej placówki. Pilnie poszukują wolontariuszy lub osób chcących podjąć pracę w szpitalu do opieki nad osobami hospitalizowanymi.

Szanowni Państwo!


Znaleźliśmy się w bardzo trudnej dla nas wszystkich rzeczywistości. Sytuacja epidemiczna na terenie naszego powiatu pogarsza się w szybkim tempie. Codziennie, od kilku tygodni, odnotowujemy kolejny wysoki wzrost zachorowań na Covid-19, który niestety dotyka również personel naszej placówki. Absencja personelu medycznego i pomocniczego spowodowana koniecznością odbycia kwarantanny lub izolacji wpływa na liczbę personelu sprawującego opiekę nad pacjentami hospitalizowanymi w naszym Zespole. Dotyczy to również pacjentów z podejrzeniem zakażenia SARS-CoV-2 i z powodu COVID-19 na Pododdziale Obserwacyjno-Covidowym.


Apelujemy do wszystkich, którzy chcieliby i mogą odciążyć personel naszej placówki. 


Pilnie poszukujemy wolontariuszy lub osób chcących podjąć pracę w naszym szpitalu do opieki nad osobami hospitalizowanymi.

Zapotrzebowanie jest ogromne.

Znaczącym wsparciem będą osoby młode, z nieco większą ilością czasu. Ich pomoc w tym momencie jest nieoceniona.

Zapewniamy: przeszkolenie, środki ochrony indywidualnej, ubezpieczenie.

Teraz jesteście potrzebni bardziej niż kiedykolwiek.

Osoby chętne do pomocy prosimy o kontakt na adres email: marketing@zozsuchabeskidzka.plNaszym priorytetem jest zapewnienie nieprzerwanego funkcjonowania naszego Zespołu. Jesteśmy świadomi, że przedsięwzięte przez nas ograniczenia i zakazy mogą wywołać pewne niedogodności i niezrozumienie z Państwa strony. Dokładamy wszelkich starań, aby je zminimalizować. Prosimy, aby pamiętać, że są one podejmowane w trosce o dobro pacjentów hospitalizowanych, personelu oraz wszystkich Państwa. Podyktowane właściwym i koniecznym postępowaniem epidemiologicznym, czasowe wstrzymania funkcjonowania oddziałów, hospitalizacji i badań planowych podejmowane są w trosce o bezpieczeństwo zdrowotne nas wszystkich. Cały nasz personel jest w pełni zaangażowany, aby sprostać temu wyzwaniu.


Apelujemy więc do Państwa o zrozumienie sytuacji, z którą przyszło się nam zmierzyć i powstrzymanie się od eskalacji negatywnych emocji w związku z działaniami podejmowanymi przez nasz Zespół. Robimy wszystko, aby zapewnić właściwy poziom bezpieczeństwa zdrowotnego na terenie naszego powiatu.

 

Dyrekcja i pracownicy ZOZ w Suchej Beskidzkiej

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image