Dodano dnia 13.11.2017, 12:49
Święto Służby Cywilnej w suskiej komendzie Policji

Z okazji Święta Służby Cywilnej, które przypada na dzień 11 listopada 2017 r. , mł.insp. Dariusz Drobny wraz ze swoim I zastępcą nadkom. Marcinem Wiśniowskim zaprosił w piątek wszystkich pracowników na spotkanie, w trakcie którego złożył podziękowania  za ich pracę na rzecz Policji, podziękował za profesjonalizm i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych.

Mł.insp. Dariusz Drobny wraz ze swoim I zastępcą nadkom. Marcinem Wiśniowskim zaprosił w piątek wszystkich pracowników na spotkanie, w trakcie którego złożył podziękowania  za ich pracę na rzecz Policji, podziękował za profesjonalizm i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. Równocześnie życzył pomyślności w życiu zawodowym i osobistym, spełnienia marzeń oraz wiele radości każdego dnia. Aby praca przynosiła satysfakcję, liczne sukcesy, ale także uznanie przełożonych i współpracowników. Podziękowania i życzenia komendant przekazał w imieniu swoim i wszystkich policjantów.

Zbliżające się święto odzyskania przez Polskę niepodległości oraz Dzień Służby Cywilnej stały się okazją do uroczystego spotkania w małopolskim garnizonie Policji. W spotkaniu kierownictwa małopolskiej Policji z policjantami i pracownikami cywilnymi Policji uczestniczył Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik oraz zaproszeni goście – przedstawiciele instytucji i służb.

Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta podziękował pracownikom cywilnym za wzorowe wykonywanie powierzonych im obowiązków oraz zaangażowanie w budowanie sprawnej administracji państwowej. W swoim wystąpieniu szef małopolskiej Policji podkreślał wagę pracy urzędników. Komendant Wojewódzki Policji życzył pracownikom, aby ich przynależność do służby cywilnej była dla nich powodem do dumy i źródłem zawodowej satysfakcji. Następnie nadinsp. dr Krzysztof Pobuta uhonorował nagrodami pieniężnymi 50 pracowników cywilnych małopolskiego garnizonu Policji. Wśród nagrodzonych znalazł się Franciszek Kapuśnik z KPP w Suchej Beskidzkiej.

Podziękowania i gratulacje pracownikom Policji złożył również Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik. Ponadto Komendant Wojewódzki Policji wspólnie z Przewodniczącą NSZZPP Małgorzatą Lewicką wręczyli pracownikom cywilnym Odznaki Honorowe NSZZPP. Odznakę otrzymała także Danuta Kencka z KPP w Suchej Beskidzkiej.


foto/info. KPP Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image