Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 04.04.2024, 09:03
Targi Kwiatowe w Suchej Beskidzkiej.
Stałym punktem Suskiej Majówki są Targi Kwiatowe, które od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i kupujących. Tegoroczna edycja odbędzie się 1 maja (środa).

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego – Powiatowy Zespół w Suchej Beskidzkiej przy współpracy z Burmistrzem Miasta Sucha Beskidzka przez 21 lat organizował Wystawę Ogrodniczą. Z roku na rok cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W 2020 roku rolę głównego organizatora przyjęło miasto, a wydarzenie przyjęło nazwę Targów Kwiatowych.

Tegoroczne Targi Kwiatowe odbędą się na głównym placu targowym przy ul. Zamkowej w Suchej Beskidzkiej i potrwają od 6.00 do 14.00. Wyznaczaniem miejsc handlowych, nadzorowaniem i egzekwowaniem określonych zasad sprzedaży na placu targowym zajmuje się Straż Miejska w Suchej Beskidzkiej. Podczas targów dozwolona będzie sprzedaż wyłącznie kwiatów, drzewek, krzewów, iglaków, rozsad, wszelkiego rodzaju roślin, nasion, nawozów oraz narzędzi ogrodniczych, a także wyrobów z wikliny.

Ilość miejsc targowych jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń, które przyjmowane są przez Straż Miejską w Suchej Beskidzkiej osobiście w jej siedzibie (budynek Urzędu Miasta Sucha Beskidzka, ul. Mickiewicza19), telefonicznie (w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 7.30 – 9.00 po numerem 33 874-95-21, a we wtorki w godz. 6.00 do 13.00 pod numerem 507-055-413) oraz mailowo (straz@sucha-beskidzka.pl) do 28 kwietnia (piątek) do godz. 13.00.


Źródło: UM Sucha BeskidzkaDodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image