Dodano dnia 08.04.2021, 13:10
Tesco zamyka swój supermarket w Suchej Beskidzkiej
Trwa wielka wysprzedaż w sklepie Tesco w Suchej Beskidziej. Z dniem 29 kwietnia supermarket zostanie zamknięty. Co powstanie na jego miejsce?
W zeszłym roku Tesco poinformowało, że wycofuje się z polskiego rynku i jego supermarkety przejmie Salling Group, właściciel Netto. Nie inaczej będzie w Suchej Beskidzkiej. W sklepie aktualnie trwa wysprzedaż, która zakończy się 29 kwietania. W tym dniu zarówno sklep spożywczy jak i sklep odzieżowy F&F zostaną zamkięte i ostatecznie zlikwidowane. 4 maja budynek przejmie duńska Salling Group, do której należy sieć Netto.
Jak udało nam się ustalić, po przejęciu budynku przez sieć Netto, obiekt będzie remontowany przez dwa miesiące. Otwarcie nowego sklepu zaplanowano na dzień 1 lipca 2021 roku.
Przypomnijmy. Sklep Tesco funkcjonował w Suchej Beskidzkiej od 14.09.2009 roku. Wcześniej  obiekt należał do sieci sklepów Savia.
Wkrótce okaże się czy klienci będą zadowoleni z nowego właściciela obiektu.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image