Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 04.04.2024, 11:32
Uroczysta sesja Rady Miasta Sucha Beskidzka.
3 kwietnia 2024 w Sali Rycerskiej Zamku Suskiego odbyła się uroczysta LXII Sesja Rady Miasta Sucha Beskidzka, która stanowiła zakończenie VIII kadencji.

Podczas uroczystości Burmistrz Miasta Stanisław Lichosyt, podziękował swoim współpracownikom za wsparcie oraz owocną współpracę. Była to również doniosła chwila, dla Pana Janusza Siwca oraz dla Pana Adama Leśniaka. Właśnie podczas tej uroczystości radnym nadano tytuł honorowy "Zasłużony dla Miasta Sucha Beskidzka".
-

Panowie od wielu lat są zaangażowani w pracę samorządu Miasta Sucha Beskidzka. Wykazywali się dużym zaangażowaniem, profesjonalizmem, dbałością o interesy gminy i jej mieszkańców, niejednokrotnie poświęcając sprawom publicznym swój czas wolny. Cechuje ich wysoka kultura osobista, bezpośredniość oraz umiejętność osiągania kompromisów w trudnych sprawach. Są ludźmi dialogu i porozumienia. Dali się poznać jako osoby bezinteresowne, otwarte na potrzeby innych. Te cechy połączone z wiedzą i doświadczeniem życiowym, pozwalają na aktywne i merytoryczne uczestnictwo w pracach samorządu. Dla nich dobro miasta i jego mieszkańców, to wartości nadrzędne.
-

Pan Adam Leśniak nieprzerwanie od 2010 roku do dziś, czyli przez trzy kadencje, pełnił funkcję radnego Rady Miasta Sucha Beskidzka i przewodniczył Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów. Jest inicjatorem wielu przedsięwzięć na rzecz Miasta Sucha Beskidzka. Nie ogranicza się tylko do pracy jako radny Rady Miasta Sucha Beskidzka, ale również angażuje się w pracę Związku Gmin Dorzecza Górnej Skawy - Świnna Poręba, pełniąc funkcję członka zgromadzenia związku  i przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
-

Pan Janusz Siwiec jest zaangażowany w działalność publiczną od 26 lat. Pełni funkcję radnego Rady Miasta Sucha Beskidzka nieprzerwanie od 1998 roku, czyli przez 6 ostatnich kadencji. Obecnie jest przewodniczącym Komisji Rewizyjnej oraz członkiem Komisji Spraw Społecznych.  Emerytowany strażak PSP w Suchej Beskidzkiej, od wielu lat druh i członek honorowy OSP Sucha Beskidzka - Błądzonka. Pan Janusz Siwiec przez kilka kadencji pełnił również funkcję w radzie społecznej Miejskiej Przychodni Zdrowia oraz radzie Muzeum Miejskiego w Suchej Beskidzkiej. Angażuje się nie tylko w sprawy swojego okręgu, ale również wspiera inicjatywy dotyczące całej społeczności. Utrzymuje bardzo dobry kontakt z mieszkańcami, godnie reprezentując lokalne środowisko.
-

Obu Radnym Rady Miasta Sucha Beskidzka serdecznie gratulujemy wyróżnienia.
-


Podczas uroczystości, zaproszonym gościom wręczono album "Sucha Beskidzka na fotografiach. Spacerem przez trzy dekady".
Wstęp do tej pięknie ilustrowanej publikacji napisał Burmistrz Miasta Sucha Beskidzka, Pan Stanisław Lichosyt. Jak sam dodaje, wiele z fotografii zamieszczonych w albumie to fotografie, które zapraszają do swoistej podróży w czasie. Właśnie za pomocą obrazów, można dostrzec ogrom zmian, jakie dokonały się w Suchej Beskidzkiej w ciągu ostatnich trzech dekad.
-

Poniżej prezentujemy fotogalerię z tego doniosłego wydarzenia.
-

Autor: powiatsuski24.pl
Foto: powiatsuski24.pl


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image