Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 20.02.2024, 09:44
W Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pracownicy Policji obchodzili swoje święto.
Święto służby cywilnej.

W dniu 16 lutego 2024 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pracownicy Policji obchodzili swoje święto. W tym wyjątkowym dniu Komendant Powiatowy Policji insp. Robert Michna podziękował pracownikom za ich codzienną pracę na rzecz Policji.

Dzień 17 lutego, został ustanowiony Dniem Służby Cywilnej. Wybór tej daty nie jest przypadkowy, ponieważ w dniu 17 lutego 1922 roku sejm rzeczypospolitej polskiej uchwalił ustawę o państwowej służbie cywilnej. Z tej okazji w przeddzień rocznicy, Komendant spotkał się z pracownikami suskiej Policji, aby w imieniu swoim i wszystkich policjantów podziękować im za codzienny trud w wykonywanej pracy. Inspektor Robert Michna, dziękując pracownikom cywilnym, podkreślał ich zaangażowanie oraz to jak ważną funkcję spełniają w szeregach Policji. Swoją codzienną i sumienną pracą wpływają na sprawność działania całej jednostki.

W spotkaniu wzięli udział odchodzący na emeryturę Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej nadkom. Piotr Lenart oraz Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim nadkom. Zbigniew Kachel. Komendant Powiatowy Policji w Suchej Beskidzkiej podziękował funkcjonariuszom za pełną poświęceń i zaangażowania służbę. Głos zabrali sami odchodzący na emeryturę, dziękując za wszystkie wspólne lata, lata służby na rzecz bezpieczeństwa obywateli z terenu powiatu suskiego. Na koniec podziękowania przyszłym emerytom złożyli przedstawiciele wydziałów, związków zawodowych oraz pracowników Policji. 

Dziękujemy jeszcze raz za lata wspólnej służby oraz życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i spełnienia dalszych życiowych planów na emeryturze.

Źródło: KPP Sucha Beskidzka


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image