Dodano dnia 21.01.2022, 08:50
W niedzielę zawody w jeździe szybkiej na lodzie
W najbliższą niedzielę (23 stycznia) na sztucznym lodowisku Biały Orlik przy ul. płk. Semika odbędzie się kolejna edycja zawodów w jeździe szybkiej na lodzie, których organizatorem jest Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji „Babia Góra” w Suchej Beskidzkiej.
Impreza ma na celu upowszechnienie wśród dzieci, młodzieży i dorosłych umiejętności jazdy na łyżwach, kształtowanie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego i zdrowego trybu życia oraz popularyzację jazdy na łyżwach jako dyscypliny sportowej. Zapisy przyjmowane są w dniu zawodów o godzinie 9.30.

Zmagania odbywać się będą w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci do 6 lat, 7-10 lat, 11-15 lat, 16-35 lat oraz powyżej 35 lat. W każdej kategorii wiekowej do pokonania będą trzy okrążenia lodowiska. Jednocześnie na tafli rywalizować będzie dwóch łyżwiarzy, którzy wystartują po przeciwnych stronach lodowiska.

Zawody odbywać się będą zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Obowiązują kaski ochronne (możliwość wypożyczenia na miejscu). Małoletni uczestnicy mogą startować za zgodą dorosłych opiekunów, którzy mają obowiązek sprawować opiekę nad pociechami w trakcie trwania imprezy.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image