Dodano dnia 19.07.2021, 13:00
W Suchej Beskidzkiej wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju
14 sierpnia o 16:30 wystąpi w Suchej Beskidzkiej słynny Kabaret Moralnego Niepokoju.
Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej zaprasza na dawkę dobrego humoru. Miliony ludzi w całej Polsce pokochało kabaret między innymi dzięki Robertowi Górskiemu i Mikołajowi Cieślakowi. Ci dwaj znani są z telewizyjnych programów rozrywkowych takich jak „Kabaretowy Klub Dwójki”, „Polsatu kabaret na żywo”. Młodsi widzowie mogli poznać ich kunszt komediowy dzięki emitowanemu w sieci serialowi „Ucho prezesa”, ukazującego w karykaturalny sposób kulisy polskiej polityki. Tym razem wraz z ekipą wystąpią ze swoim najnowszym, blisko dwugodzinnym  programem „Za długo panowie byli grzeczni”.

Jest to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? 
Za długo panowie byli grzeczni.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image