Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.04.2023, 18:51
W Suchej Beskidzkiej zostanie utworzona agenda zamiejscowa Urzędu Marszałkowskiego
Z inicjatywy Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego, w budynku przy ul. J. Piłsudskiego 23 w Suchej Beskidzkiej zostanie utworzona agenda zamiejscowa Urzędu Marszałkowskiego, w której mieszkańcy Suchej Beskidzkiej oraz powiatu suskiego będą mogli otrzymać wszelkie informacje dotyczące spraw procedowanych przez Urząd Marszałkowski.
Zainteresowani uzyskają również wiedzę m.in. na temat aktualnie prowadzonych otwartych, a także grantowych konkursów realizowanych przez samorząd województwa. Dzięki tej jednostce wiele spraw będzie można załatwić na miejscu, bez konieczności wyjazdu do Krakowa. W agendzie docelowo mogą zostać  uruchomione cykliczne dyżury marszałka, podczas których będzie spotykał się z mieszkańcami i samorządowcami z naszego regionu.

Umowa najmu lokalu użytkowego o powierzchni 92 m2 w budynku dawnego Magistratu przy ul. Piłsudskiego zostanie zawarta z Urzędem Marszałkowskim w pierwszych dniach maja br.  Otwarcie agendy nastąpi po zakończeniu prac remontowo-adaptacyjnych, które zostaną wykonane na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image