Dodano dnia 11.02.2018, 13:22
W tajemniczym świecie akrylowych barw

W Galerii Sztuki Zamek odbył się wernisaż wystawy malarstwa Niny Ramzy. Wystawa nazwana "W tajemniczym świecie akrylowych barw" zawiera prace określone przez autorkę jako malarstwo intuicyjne.

Wernisaż rozpoczął się od krótkiego występu Zespołu Muzyki Dawnej im. Gaspare Castiglione pod kierownictwem Agnieszki Bernackiej. Piękne obrazy oraz niezwykła osobowość Niny sprawiły, że piątkowy wieczór był niezapomnianym wydarzeniem.
Jak zaznacza Nina Ramza jej malowanie to realizacja jednej z niespełnionych pasji.

- Maluję intuicyjnie, nie zawsze wiedząc, gdzie plama, barwa, czy światło mnie zaprowadzą. Uwielbiam improwizację! Świat na obrazach to także moje emocje, zmieniające się wrażenia, ucieczka od powtarzalności, która może znudzić - dodaje artystka.
Wystawę podzielono na dwie części – obrazy metaforyczne zawisły w głównej sali Galerii, natomiast realistyczne w mniejszej.

Wystawę w Galerii Sztuki Zamek zobaczyć można do 15 marca, w godz. 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku.foto. MOK-Zamek

Reklama
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image