Dodano dnia 18.11.2020, 13:06
W weekend przejazd kolejowy na ul. Przemysłowej będzie zamknięty
Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie poinformowało, że od piątku do niedzieli (20-22 listopada) zamknięty dla ruchu będzie przejazd kolejowy w ciągu ul. Przemysłowej w Suchej Beskidzkiej.
Z informacji Przedsiębiorstwa Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie wynika, że zamknięcie przejazdu na trzy dni ma związek z trwającym remontem linii kolejowych 97 i 98 na odcinkach Skawina – Sucha Beskidzka i Sucha Beskidzka – Chabówka. Zakres robót jest bardzo szeroki. Wymieniana jest podbudowa torowisk. Od piątku do niedzieli przebudowywany będzie cały przejazd kolejowy na ul. Przemysłowej. I to właśnie z tego powodu samochody nie będą mogły z niego korzystać.

PNUIK Kraków wytyczyło objazdy, które zostały odpowiednio oznakowane. Kierowcy samochodów o masie całkowitej do 10 ton będą mogli dojechać do ul. Przemysłowej ulicami Beniowskiego, Batalionów Chłopskich i Błądzonka i Starzeńkiego. W analogiczny sposób mieszkańcy Błądzonki będą mogli dotrzeć do centrum miasta.

Od piątku do niedzieli nie będzie możliwie dojechanie do ul. Przemysłowej pojazdami o masie całkowitej powyżej 10 ton, co wynika  faktu, że z mostu na Stryszawce mogą korzystać o pojazdy o ograniczonym tonażu.

info: UM Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image