Dodano dnia 09.06.2018, 13:02
Wasze sprawy są moimi! Poseł Józef Brynkus zaprasza mieszkańców powiatu suskiego na spotkanie - ZMIANA TERMINU
Po raz kolejny poseł na sejm dr hab. Józef Brynkus wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i zaprasza na cykl spotkań, podczas których pragnie zaprezentować swoją pracę w parlamencie oraz pomóc obywatelom w rozwiązywaniu ich problemów.
Cykl takich spotkań organizowany był już na początku kadencji i pozwolił wielu mieszkańcom na przedstawienie istotnych dla nich spraw, a posłowi na podjęcie wielu inicjatyw i interwencji. Chociaż poseł prof. Józef Brynkus regularnie uczestniczy w wielu wydarzeniach społecznych i kulturalnych w regionie, podczas których spotyka się z mieszkańcami, jest przekonany, że warto także odwiedzić poszczególne powiaty specjalnie dla spotkań z ich mieszkańcami i przedyskutowania nurtujących ich spraw.

Dlatego już w środę 20 czerwca 2018 roku, w godz. 17-19 spotka się z mieszkańcami powiatu suskiego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.

Najaktywniejszy parlamentarzysta z okręgu 12 nie unika bezpośrednich spotkań z wyborcami. – Serdecznie zapraszam – mówi poseł Józef Brynkus. – Porozmawiajmy o naszych ważnych sprawach, zastanówmy się wspólnie, jak rozwiązać problemy, podejmijmy inicjatywy dla przyszłości naszych środowisk i małych ojczyzn – podkreśla nieugięty polityk Kukiz’15.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image