Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 25.04.2023, 17:09
Wiosenne sprzątanie świata w Suchej Beskidzkiej
Jak co roku, w Suchej Beskidzkiej odbyła się wiosenna akcja „Sprzątania świata”, ponownie ciesząc się dużym zainteresowaniem. We wspólnym porządkowaniu uczestniczyły dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, przedszkoli i Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej, które w dniach 17-21 kwietnia aktywnie sprzątały wyznaczone tereny.
Organizowane corocznie przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka wydarzenie ma na celu inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska oraz budowanie świadomości ekologicznej. Coraz więcej mieszkańców zyskuje wiedzę jak szkodliwe jest zaśmiecanie terenów zielonych, ale nadal ważne jest uświadamianie, że każde nasze zachowanie ma wymierne skutki dla środowiska. Wydarzenia takie uczą dbania o przyrodę i własne otoczenie, a także uświadamiają jakie są konsekwencje degradujących działań ludzi, za sprawą których w dalszym ciągu konieczne jest organizowanie podobnych akcji. W trakcie tegorocznej akcji dzieci i młodzież zebrały 30 worków odpadów.

źródło: UM Sucha Beskidzka
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image