Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 03.03.2023, 08:29
Wychowankowie OREW w Juszczynie z wizytą w ZS im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej
1 marca Samorząd Uczniowski z ZS im.Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej za zgodą Dyrekcji Szkoły w ramach wzajemnej współpracy, zaprosił wychowanków z OREW z Juszczyna wraz z dyrekcją Panią Oliwią Jarnot oraz wychowawcami Panią Marzeną Królczyk i Panią Agnieszką Szafraniec do odwiedzenia suskiej szkoły.
Wychowankowie OREW pod opieką nauczycieli mieli możliwość zobaczyć warsztaty samochodowe, pracownie mechatroniczne, pracownie obróbki mechanicznej w Centrum Kształcenia Zawodowego. Uczniowie szkoły zaprezentowali nowoczesne roboty zaprojektowane i zbudowane z klocków LEGO, a także wielofunkcyjną platformę zdalnego sterowania z napędem 4x4, minifabryczkę, urządzenie do segregawania wyrobów, pneumatyczną zgniatarkę do puszek, elektropneumatyczną grę w tenisa oraz zestaw edukacyjny do montowania układów pneumatycznych. Następnie każdy uczestnik miał możliwość skorzystania z symulatora nauki jazdy pojazdów samochodowych.

- Dziękujemy nauczycielom Panu Mirosławowi Trybale, Panu Krzysztofowi Gurdkowi, Panu Mariuszowi Chrząszczowi, Panu Piotrowi Żurkowi oraz Panu Markowi Bierówce za zaangażowanie i profesjonalnie przygotowanie zajęć dla podopiecznych OREW z Juszczyna. Miło nam poinformować, że w ramach wdzięczności otrzymaliśmy zaproszenie na zajęcia w Juszczynie, z którego bardzo chętnie skorzystamy w najbliższym czasie - piszą uczniowie z ZS im. Walerego Goetla w Suchej Beskidzkiej.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image