Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 24.05.2024, 20:23
Za nami Piknik Rodzinny z SP2 w Suchej Beskidzkiej.
W dzisiejsze kapryśne popołudnie rozpoczął się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców oraz Dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej.

Mimo iż pogoda miała dziś zmienne nastroje na Piknik Rodzinny ze Szkołą Podstawową nr 2 w Suchej Beskidzkiej przybył prawdziwy tłum gości. 

Wspaniały humor, który dopisywał przybyłym najwyraźniej wpłynął również na aurę, co pozwoliło kontynuować wydarzenie w promieniach słońca.

Pokaz talentów, występ zespołu "Mała Ziemia Suska", dmuchańce oraz animacje dla dzieci. Przejażdżka na koniu, prezentacja wozów strażackich, zawody łucznicze czy harcerska gra terenowa. Te oraz wiele innych atrakcji przygotowali organizatorzy dla zgromadzonych gości. Wydarzenie uświetnił koncert Boguś Nawara & Gooroleska.

Nasza redakcja również miała przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. Prezentujemy Państwu fotogalerię z dzisiejszego Pikniku Rodzinnego.

Film:Film:Zdjęcia:

Autor: powiatsuski24.pl
Foto: powiatsuski24.pl
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image