Dodano dnia 11.02.2018, 13:53
Zakończenie karnawału z suską Szkołą Muzyczną

Po raz piąty Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej zorganizowała Koncert Karnawałowy. Jak zawsze widownia została zaskoczona niesamowitym wykonaniem znanych utworów. Na scenie można było zobaczyć uczniów oraz nauczycieli. Wystąpiła również sama dyrektorka Szkoły Renata Trybała.

Widzowie zebrani w zamkowej Sali Rycerskiej w Suchej Beskidzkiej wysłuchali solowych wykonań uczniów przy akompaniamencie nauczycieli oraz indywidualnych wykonań znanych utworów. Jak co roku nie zabrakło niezwykłych kostiumów i akcentów karnawałowymi. Gromkie brawa otrzymała szkolna Orkiestra Dęta pod batutą Daniela Mruczka, która przebrana w pirackie akcenty wykonała utwór znany publiczności z filmu „Piraci z Karaibów”. Występ tak bardzo się spodobał, że młodzi muzycy musieli bisować. Nie zabrakło popisów tanecznych oraz wokalnych.


Owacją zakończył się również występ nauczycieli Szkoły Muzycznej, którzy tradycyjnie zakończyli Koncert Karnawałowy wspólnym występem. Podczas wydarzenia wręczono podziękowania osobom i organizacjom wspierających działalność Szkoły Muzycznej I Stopnia w Suchej Beskidzkiej, wśród których znaleźli się między innymi burmistrz Suchej Beskidzkiej Stanisław Lichosyt raz dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury - Zamek Grzegorz Wysmołek. Podziękowania otrzymał również portal informacyjny powiatsuski24.pl.

Reklama


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image