Z OSTATNIEJ CHWILI
Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 21.01.2025, 17:01
Zaproszenie na wernisaż wystawy pt. NAKŁADANIE SIĘ - PRZEJŚCIA.
Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej zaprasza na wernisaż wystawy pt. „NAKŁADANIE SIĘ – PRZEJŚCIA”, która powstała w ramach projektu pt. „POŁĄCZENIA KULTUROWE PRZEZ SZTUKĘ”, który jest realizowany przy wsparciu Jászkerület Nonprofit Kft. i Fundacji Wacława Felczaka.

Prezentowane prace powstały na obozie twórczym Jászberény w 2024 roku oraz dołączono do nich wybrane dzieła z kolekcji twórców Art Camp Art Symposium, działającego od 30 lat.

 

Wystawę otworzy: Zoltán Góg – kurator obozu artystycznego Jászkerület Nonprofit Kft.

 

Zwiedzając ekspozycję, będą mogli Państwo zobaczyć prace takich artystów jak:  Boglárka Bíró, Ágnes Zsófia Csuti, Andrea Deli, Zoltán Katona, Gábor Koncz, István Kovács, Anna Milotai, Tamás Nagy, Zopán Nagy, László Ocskay Doky, Tibor Palkó, Rudolf Szilágyi, Andrea Szilák.

 

Wernisaż odbędzie się w 24 stycznia (tj. piątek) o godzinie 17:00 w galerii sztuki – zamek.

 

Wstęp wolny!


Źródło: Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej




Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.