Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 01.03.2024, 12:18
10 marca w Zawoi na kobiety czeka niezwykłe popołudnie!
Ciasteczko, kawka i znakomity spektakl!

Babiogórskie Centrum Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie w kręgu kobiet przy ciastku i kawie w Bibliotece, gdzie czekać będzie na Was także masażystka, która opowie oraz zaprezentuje automasaż twarzy.

 

Po spotkaniu o 18.00 rozpocznie się znakomity spektakl MÓJ BOSKI ROZWÓD.

 

A o czym będzie? O życiu oczywiście... Będzie to słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnym, która z pewnością podziała na Was  jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu.

"Mój boski rozwód" to historia nadziei, rozpaczy, walki o siebie, radości i miłości. Czegóż więcej chcieć?!

 

Jeśli chcecie zobaczy Bridget Jones 10 lat po jej perypetiach uczuciowych, to koniecznie musicie wpaść na spektakl! Bilety na spektakl są już do nabycia w Babiogórskim Centrum Kultury oraz na portalu KUPBILECIK.

 

Spotkanie w Bibliotece jest darmowe, ale należy się wcześniej zapisać. Bierzcie swoją przyjaciółkę, mamę, ciocię i spędźcie to wyjątkowe popołudnie razem z nami". 


Szczegóły na plakatach - zobacz:
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image