Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 29.08.2015, 11:00
Jubileuszowy Złaz Samorządowców

W sobotę 29 sierpnia odbędzie się Jubileuszowy Międzynarodowy Babiogórski XX Złaz Samorządowców organizowany przez Gminę Zawoja, Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich i Zdrużenie Babia Hora.


Celem złazu jest nie tylko zdobycie Babiej Góry, ale przede wszystkim tworzenie wśród wspólnoty samorządowej przyjaznej atmosfery, integracji społeczności lokalnej, mieszkającej po obydwu stronach granicy polsko-słowackiej, promowanie piękna górskich miejscowości oraz zachęcanie do uprawiania turystyki jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu.

Pośrednim miejscem spotkania będzie schronisko na Markowych Szczawinach, obok którego zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji uczestników złazu i mieszkańców gmin należących do Stowarzyszenia. Natomiast po zakończeniu babiogórskich wędrówek organizatorzy zapraszają do Zawoi Czatoży, gdzie na terenie obok wyciągu "Baca", będzie serwowany dla uczestników tradycyjny poczęstunek, odbywać się będą konkursy i pokazy oraz wspólne śpiewanie i zabawa.


Info. Bpn.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image