Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 11.01.2024, 10:05
Kampania edukacyjna ,,Krótkowzroczność pod kontrolą”.
W Gminie Zawoja została zainaugurowana kampania edukacyjna ,,Krótkowzroczność pod kontrolą” prowadzona przez Oto Optyk Zawoja razem z marką Hoya Lens Poland.

W Gminie Zawoja została zainaugurowana kampania edukacyjna ,,Krótkowzroczność pod kontrolą” prowadzona przez Oto Optyk Zawoja razem z marką Hoya Lens Poland.

Kampania została objęta Patronatem Honorowym wójta gminy Zawoja Marcin Pająk i zastępcy wójta gminy Zawoja Karoliny Listwan – Franczak.

Celem kampanii jest edukacja rodziców oraz opiekunów na temat krótkowzroczności, dzięki której można przyczynić się do wczesnego wykrywania jej u dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do przeczytania artykułu dotyczącego krótkowzroczności i metod jej hamowania, na stronie internetowej:

https://www.otooptyk.pl/krotkowzrocznosc-pod-kontrola…, a także odwiedzenia profilu facebook Oto Optyk Zawoja, gdzie można zaczerpnąć szczegółowych informacji w tej tematyce.

Razem z Organizatorami kampanii zachęcamy rodziców do podjęcia kroków w kierunku dbania o wzrok swoich dzieci poprzez regularne badania. W miarę jak świat staje się coraz bardziej zależny od wzroku, warto zainwestować czas i uwagę w zdrowie oczu naszych najmłodszych.źródło UG Zawoja.
Więcej informacji regionu znajdziesz tutaj (kliknij logo):
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image