Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 26.01.2024, 14:30
„Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku” w Zawoi.
„Kreci mnie bezpieczeństwo na stoku” w Zawoi 18 lutego br. ( niedziela ) od godziny 12:00 do 16:00, na stokach narciarskich „Wojtek” i ‘Baca” w Zawoi Czatoża, w powiecie suskim, odbędą się działania „Bezpieczne ferie”, podczas których Policja i inne służby będą promować bezpieczny wypoczynek w górach, a także na zorganizowanych terenach narciarskich.

Dla miłośników sportów zimowych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej oraz Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej, ratownicy GOPR z Grupy Beskidzkiej oraz pracownicy i strażnicy Babiogórskiego Parku Narodowego przygotowali wiele atrakcji. Przy  stoiskach profilaktycznych zorganizowane zostaną konkursy i zabawy edukacyjne dla najmłodszych, związane z bezpiecznym spędzaniem wolnego czasu zimą. Dodatkowo będzie można z bliska przyjrzeć się, jakimi pojazdami poruszają się mundurowi oraz porozmawiać o ich służbie. W akcji profilaktycznej funkcjonariuszy wspomagać będzie maskotka Policji smok ‘Policek”.
Źródło: KPP Sucha Beskidzka
Więcej informacji regionu znajdziesz tutaj (kliknij logo):


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image