Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 20.02.2024, 09:26
Mój boski rozwód.
Monodram w wykonaniu Anety Todorczuk.

Mąż właśnie odszedł do młodszej. Córka właśnie wyprowadziła się do chłopaka. Matka woli oglądać „Milionerów”, niż słuchać twoich lamentów, a jedyną radą jaką w tej sytuacji usłyszałaś od „przyjaciółki” to – SCHUDNIJ!

No żesz!...

Co ci zostało? Tylko ukochany Prozaczek. I wcale nie chodzi o cudowną tabletkę na wszystkie bóle tego świata, a o jedyną, najukochańszą czterołapą pociechę. Psinę o tym wdzięcznym imieniu.

Angela i Prozak to ludzko-psia cudownie zgrana para, która opowie historię pełną humoru, śmiechu, łez i muzyki.

Historię rozwodu i budowania życia na nowo. Historię, w której przejrzeć będziecie się mogli jak w krzywym zwierciadle, pozwalając sobie z dystansem podsumować własne życiowe wtopy i sukcesy.

Waleczno-emocjonalna Angela i stoicko- kudłaty Prozak przez ponad godzinę poprowadzą Was ścieżkami historii swojego życia, nie szczędząc przy tym sporej porcji autorefleksji okraszonej wzruszeniem i radością.

„Mój boski rozwód” - ta słodko-gorzka opowieść, ze świetnymi kawałkami muzyczno-wokalnym, z pewnością podziała na Was jak emocjonalny plaster i cudowne przytulenie, którego tak często potrzebujemy w naszym życiu. Piosenki do spektaklu napisali zespół wespół Aneta Todorczuk i Michał Lamża. Aneta Todorczuk debiutuje w roli autorki tekstów.

Jeśli chcecie zobaczy Bridget Jones 10 lat po jej perypetiach uczuciowych, to koniecznie musicie wpaść na spektakl „Moj boski rozwód” Geraldine Aron w reżyserii Anny Gryszkówny, z Anetą Todorczuk w roli głównej.

Historia nadziei, rozpaczy, walki o siebie, radości i miłości. Czegóż więcej chcieć?!


WYSTĘPUJĄ:

Aneta Todorczuk - Angela

TWÓRCY:

Autor: Geraldine Aron

Tłumaczenie: Anna Wołek, Krystyna Podleska

Reżyseria: Anna Gryszkówna

Muzyka: Michał Lamża

Teksty piosenek: Aneta Todorczuk

Bilety do kupienia na kupbilecik.pl oraz w siedzibie Babiogórskiego Centrum Kultury w Zawoi.

Cena: 45 PLN i 35 PLN (seniorzy, studenci)

UWAGA! Zniżkowe bilety dla seniorów (osoby powyżej 60 roku życia) oraz studentów (legitymacja studencka) dostępne tylko przy sprzedaży bezpośredniej w siedzibie BCK.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image