Z OSTATNIEJ CHWILI
XIX Powiatowy Konkurs Palm i Potraw Wielkanocnych w Bieńkówce (2026) / Budzów - Interwencja Straży Pożarnej w przedszkolu / Gmina Zembrzyce z rządowym wsparciem na walkę z osuwiskami / Interwencja służb na ul. Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej / Interwencja straży pożarnej w Makowie Podhalańskim / To już dziś! W nocy zmieniamy czas na letni / Kolizja drogowa w Makowie Podhalańskim. Utrudnienia w rejonie skrętu na Grzechynię / Bohaterowie w mundurach są wśród nas. Znasz policjanta, który podał Ci rękę? Zgłoś go do konkurs / Powiedz NIE uzależNIEniom – ważne przesłanie dla młodzież / Kalwaria Zebrzydowska - Uwaga kierowcy! Ruch tranzytowy i lokalny będzie ograniczony 2–3 kwietnia / Wojewoda składa skargę kasacyjną ws. SCT w Krakowie / Trudne warunki pogodowe w regionie. Dwie interwencje straży pożarnej w Bieńkówce / Powalone drzewo blokuje drogę w Stryszawie. Interweniują strażacy / Pomóżmy Marcelince ze Stryszawy – kiermasz charytatywny już 4 kwietnia / Nowy repertuar Kina w Suchej Beskidzkiej – emocje dla każdego widza / Zaproszenie na Jubileusz 25-lecia 1.Stowarzyszenia Muzycznego Śleszowice
Dodano dnia 11.07.2017, 15:22
"Kręci mnie bezpieczeństwo..." w Zawoi
Zawoja w czasie wakacji oblegana jest przez turystów.  Stąd też policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim tutaj skupiają się szczególnie na bezpieczeństwie dzieci i młodzieży.  W miniony weekend wykorzystali do tego imprezę plenerową zorganizowaną przez Babiogórskie Centrum Kultury.
W ramach akcji zainicjowanych przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka pn:” Kręci mnie bezpieczeństwo" i "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" policjanci zorganizowali stoisko, na którym dzieci i młodzież mogli usłyszeć jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Zagrożenia w ruchu drogowym, bezpieczeństwo w Internecie, podczas prac w rolnictwie, a także bezpieczny wypoczynek nad wodą to główne tematy omówione z dziećmi. Każdy otrzymał książeczki "Bezpieczna woda - zasady bezpiecznego zachowania nad wodą, w wodzie i na wodzie", a także ulotki akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą". 
Wielką frajdą dla dzieci była możliwość, by usiąść za kierownicą radiowozu, przebrać się za policjanta, czy odbić własne odciski palców, a także zrobić sobie zdjęcie z policjantem.

foto: KPP Sucha Beskidzka

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.