Dodano dnia 05.10.2017, 12:46
Szkoła w Zawoi Centrum bierze udział w konkursie Emipk

Szkoła im. Hugona Zapałowicza w Zawoi Centrum bierze udział w konkursie, organizowanym przez sklep Empik, w którym nagrodą główną będzie tysiąc książek przeznaczonych dla szkolnej biblioteki.

Konkurs polega na stworzeniu „żywej” okładki wybranej książki. W konkursie biorą udział szkoły z całej Polski, a o wygranej będą decydowały głosy, które zbierane są do 22 października bieżącego roku. Uczniowie z klasy III „b” gimnazjum stworzyli okładkę książki „Gwiazd Naszych Wina”, autorstwa Johna Green’a. W samą pracę włożyli ogrom pracy i całe swoje serca, lecz niestety – wygrana zależy jedynie od liczby głosów. Dlatego też, w imieniu całej szkoły prosimy Państwa o udostępnienie strony do głosowania, tak, aby trafiła do możliwie jak największej ilości osób.

Żeby zagłosować trzeba zalogować się na stronie sklepu Empik oraz oddać głos na wybraną szkołę. Głosować można codziennie. Książki, które szkoła z Zawoi dostanie zostaną przeznaczone na podniesienie frekwencji uczniów i ich wyników w nauce, a biblioteka będzie miała coś nowego do zaoferowania.
- Z góry dziękujemy za wszelką okazaną pomoc oraz liczę na szybką odpowiedź w tej sprawie - uczniowie szkoły w Zawoi Centrum

http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image