Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 17.01.2024, 17:44
Zakończyła się budowa oświetlenia stadionu sportowego BCS Zawoja Centrum.
Od teraz zawojski stadion oświetla 12 lamp typu led, dając możliwość jeszcze lepszego jego wykorzystania w okresie wiosenno-jesiennym, po zmierzchu.

Na fp. Urzędu Gminy Zawoja możemy przeczytać:„Przeprowadzona przez Gminę Zawoja inwestycja umożliwi organizację treningów już po zmroku, co zdecydowanie ułatwi prowadzenie zajęć zarówno trenerom seniorów, jak i grup młodzieżowych Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi, szkolnym drużynom piłkarskim, czy przyjezdnym klubom sportowym, dając jednocześnie nowy potencjał temu miejscu.

Koszt inwestycji: 269 400 zł, z czego 222 000 zł Gmina Zawoja pozyskała z projektu ,,Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa - MIRS"realizowanego przez samorząd Województwa Małopolskiego.

Nie możemy doczekać się pierwszych wiosennych, wieczornych treningów, a być może i meczy na zawojskim stadionie”.


Więcej informacji regionu znajdziesz tutaj (kliknij logo):

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image