Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 21.04.2024, 09:50
Druhowie z OSP Zembrzyce na ćwiczeniach strażackich.
20 kwietnia druhowie z OSP w Zembrzycach, uczestniczyli w "ON TOUR IN ANDRYCHÓW".
 
ON TOUR IN ANDRYCHÓW" to wielkie ćwiczenia strażackie, które odbyły się w dwóch miejscach. Na poligonie szkoleniowym OSP Andrychowie oraz na terenie strefy przemysłowej przy ulicy Biała Droga.

Szkolenia oraz zakreś ćwiczeń to gaszenie instalacji fotowoltaicznych i pojazdów elektrycznych. Ćwiczono również techniki ratowania strażaków poszkodowanych w akcji oraz jazdy na quadach w trudnym terenie.


Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zembrzycach, również uczestniczyli w organizowanym na poligonie szkoleniowym przez OSP Andrychów wydarzeniu "ON TOUR IN ANDRYCHÓW". W ramach ćwiczeń zostało przeprowadzone szkolenie operatorów quadów, które poprowadzili profesjonalni instruktorzy z MotoLand Rybnik, Bielsko-Biala.

OSP Zembrzyce serdeczne dziękuje organizatorom za zaproszenie, jak również instruktorom za merytoryczne szkolenie praktyczne, które z pewnością podniosło umiejętności Strażaków w
operowaniu posiadanym przez nich quadzie Polaris Sportsman.

Z naszego powiatu w ćwiczeniach uczestniczyły również jednostki OSP Maków Podhalański, OSP Białka i OSP Krzeszów. Źródło: OSP Zembrzyce
Foto: OSP Zembrzyce
Foto:OSP Krzeszów.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image