Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 05.02.2024, 09:09
Koncert Noworoczny 1. Stowarzyszenia Muzycznego Śleszowice (foto/wideo).
Koncert Noworoczny - Śleszowice. 

W niedzielę 04 lutego 2024 roku o godz. 17.00 w auli Szkoły Podstawowej w Śleszowicach odbył się uroczysty Koncert Noworoczny w wykonaniu 1.Stowarzyszenia Muzycznego Śleszowice.

W Śleszowickiej auli rozbrzmiały znane utwory muzyki filmowej, a także utwory rozrywkowe w wykonaniu muzyków 1. Stowarzyszenia Muzycznego Śleszowice. 

Podczas występu odbył się także pokaz Młodzieżowej Sekcji Perkusyjnej pod kierunkiem Edwarda Wieczorka, a także zaprezentowano film podsumowujący działalność 1. Stowarzyszenia Muzycznego Śleszowice w 2023 roku. 

Zobacz galerię zdjęć i posłuchaj utworów:
Foto/wideo - powiatsuski24.pl (TS).Obejrzyj wideo:


Powitanie gości/Witaj Polsko:"Jak rozpętałem II wojnę światową":"Barbie girl"Pokaz Młodzieżowej Sekcji Perkusyjnej:"Przetańczyć z Tobą całą noc" - Emilia Pływacz"Living Next Door to Alice":Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image