Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 27.01.2024, 09:45
Łukasz Palarski planuje zgłosić swoją kandydaturę na urząd Wójta Gminy Zembrzyce..
"Drodzy Mieszkańcy Gminy Zembrzyce...w związku z licznymi pytaniami odnośnie zbliżających się wyborów samorządowych i moich planów z tym związanych pragnę potwierdzić, iż planuję zgłosić swoją kandydaturę na urząd Wójta Gminy."

Na Facebookowym profilu obecnego wójta gminy Zembrzyce pojawiło się oświadczenie dotyczące startu w zbliżających się wyborach samorządowych.
Pan Łukasz Palarski wyraził wdzięczność za ostanie 9 lat, za to, że mógł dzięki zaufaniu mieszkańców realizować ważne dla społeczności inwestycje i działania, a także dodał:
  - "Tak, będę kandydował. Będę walczył o to by nie cofać Naszej Gminy do 2014 roku. Będę zabiegał o to by Nasza Gmina wykorzystała w pełni najbliższe 5 lat".


Przeczytaj cały wpis tutaj:


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image