Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 28.02.2024, 15:10
Nowoczesna instalacja nagłośnieniowa w Zembrzycach.

Centrum Rekreacji i Wypoczynku nad Potokiem Paleczka w Zembrzycach zyskało nowoczesny stacjonarny system nagłośnieniowy.


Obiekt, na którym odbywa się większość gminnych wydarzeń o charakterze rekreacyjno-sportowym oraz kulturalnym zyskał odpowiednie nagłośnienie składające się  z odpornego na warunki atmosferyczne pełno pasmowego dwudrożnego zespółu głośników, miksera matrycowego 4 strefowego, mikrofonów bezprzewodowych, wzmacniaczy o mocy 2 x 1000W, 2x240W, odtwarzacza muzyki CD/MP3/USB/SD oraz szafy rack na urządzenia audio z osprzętem.

Jest to pierwsza tego typu instalacja nagłośnieniowa w okolicy.

Nagłośnienie zewnętrzne obiektu to kluczowy element, który przyczynia się do poprawy jakości doświadczenia zarówno dla sportowców, uczestników wydarzeń kulturalnych  jak i publiczności. Nagłośnienie zewnętrzne umożliwi skuteczną komunikację z widzami, dostarczając informacji na temat przebiegu wydarzenia, zasad gry, wyników i innych ważnych ogłoszeń. Dźwięki odpowiednio dostosowane do charakteru wydarzenia, takie jak muzyka motywacyjna czy doping kibiców, tworzą unikalną atmosferę, zwiększającą entuzjazm i motywację zarówno zawodników, jak i publiczności.

Dźwięk nie tylko podnosi jakość wydarzeń sportowych, ale także umożliwia organizację różnorodnych imprez kulturalnych, takich jak koncerty czy pokazy artystyczne, przyciągając różnorodną publiczność. System nagłośnienia może być używany do przekazywania komunikatów dotyczących bezpieczeństwa, co jest istotne zarówno podczas treningów, jak i w przypadku sytuacji awaryjnych podczas wydarzeń sportowych.


Nowoczesne systemy nagłośnienia taki jak ten, który został zamontowany oferują doskonałą jakość dźwięku, co przekłada się na klarowność przekazu i lepsze wrażenia dla wszystkich obecnych na obiekcie.

Estetyczne rozmieszczenie głośników i nowoczesny system nagłośnienia dodają profesjonalizmu obiektowi sportowemu, co bezpośrednio wpływa na pozytywne wrażenia odwiedzających.

Unowocześnienie obiektu było możliwe dzięki zrealizowaniu przez  Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach projektu pt. „Poprawa infrastruktury związanej z kultywowaniem tradycji, rekreacją i sportem na terenie Centrum Rekreacji i Wypoczynku nad Potokiem Paleczka w Zembrzycach” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich realizowanego za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Podbabiogórze”.

Całkowity koszt zadania to 67 557,75 z czego pozyskane środki to 42 986 zł, a pozostałe 24 571,75 to wkład własny.


Źródło: Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image