Z OSTATNIEJ CHWILI
Ponad 2 promile za kierownicą. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę z Ukrainy / Wieża widokowa na Hajdówce ponownie otwarta. / Małopolska szykuje duże zmiany w gospodarce odpadami. Co to oznacza dla powiatu suskiego? / Trwa modernizacja Orlika w Zawoi Wilcznej. Pierwsze efekty już widać / Wieczorna interwencja służb w Suchej Beskidzkiej
Dodano dnia 26.11.2018, 08:55
Pierwsza Sesja Nowej Rady Gminy Zembrzyce
22 listopada 2018 roku odbyła się I Sesja Nowej Rady Gminy Zembrzyce, na której radni i wójt Łukasz Palarski  złożyli ślubowanie.

Na pierwszej sesji wybrano Przewodniczącego  Rady Gminy Zembrzyce, funkcję tę pełnić będzie Pan Grzegorz Józefowski.

Natomiast Wiceprzewodniczącym Rady Gminy Zembrzyce została wybrana Pani Katarzyna Biedrawa.

Radni uchwalili także składy stałych komisji rady.  Na Przewodniczącego Komisji Rozwoju Gospodarczego, Finansów oraz Ochrony Środowiska została powołana Pani Małgorzata Góralik.

Funkcję Przewodniczącego Komisji Spraw Społecznych, Edukacji , Kultury i Sportu  będzie pełnić Pani Jolanta Fidelus.

Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Pan Grzegorz Nieciąg i Przewodniczącym Komisji Skarg, Wniosków i Petycji został Pan Andrzej Mróz.

źródło: UG Zembrzyce
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.