Dodano dnia 17.11.2017, 10:50
Pomóżmy Małgorzacie z Zembrzyc
Małgorzata Tomczyszyn z Zembrzyc potrzebuje naszej pomocy. Niejednokrotnie mieszkańcy naszego powiatu jednoczyli się i okazywali wielkie serce. Zróbmy to kolejny raz!
15 listopada dobrze nam znana Iwona Staśkeiwicz, która sama walczy z chorobą, opublikowała post na swoi profilu na facebook.com:

"Odwiedziłam dziś wyjątkową kobietę. Silną, odważną, cudowną mamę czwórki dzieci - Małgorzatę Tomczyszyn z Zembrzyc. We wrześniu okazało się, że Gosia choruje na glejaka III (skompodrzewiakogwiazdziaka anaplastycznego). Czeka ją ciężka droga leczenia, ale da radę! Jednak teraz bardzo potrzebuje Waszej pomocy. Dlatego proszę wszystkich o gorących sercach o kontakt na priv. Gdyby nie Wasze wsparcie finansowe nie byłoby mnie stać na leczenie, teraz czas na głośne dziękuję i pomoc dla innych".

Na reakcje nie trzeba było długo czekać. Ruszają zbiórki.

Jedną z nich na gofundme.com zainicjował Krzysztof Godawa:

"Witam wszystkich czytających.
Wczoraj doszła do mnie wiadomość, ze moja znajoma z rodzinnej wioski potrzebuje pomocy. Gosia, matka czwórki dzieci została zdiagnozowana z glejakiem III. Czeka ją ciężka i kosztowna droga leczenia, a wiem, ze tą Rodzinę tak szczerze powiedziawszy na to nie stać.
Nie stać, by ta matka mogła dalej utulać swoje dzieci do snu i dalej śpiewać im kolędy przy wigilijnym stole...
Moi drodzy, proszę Was, aby każdy kto teraz to czyta, w gorączce przedświątecznych przygotowań, zatrzymał się na chwile i podarował cos, co może przynieść uśmiech na twarzy tej Rodziny. Każde wsparcie się liczy. Z całego serca dziękuje.".

Akcję poprzez gofundme.com można wesprzeć pod adresem: https://www.gofundme.com/medical-campaign-for-gosia


Wpłat można również dokonywać na konto:

Fundacja Mieszkańców Akrywnych "Audeo Actio"

57 8128 0005 0064 5171 2000 0040

POMOC DLA MAŁGORZATY


Liczy się każda złotkówka. Pokażmy po raz kolejny, że damy radę!


foto: https://www.gofundme.com/medical-campaign-for-gosia
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image