Z OSTATNIEJ CHWILI
Walne Zebranie OSP Sucha Beskidzka – Błądzonka: nowe władze i podsumowanie kadencji / Kawa z Powiatem - Aleksandra Szklarczyk (Miss Radia Bielsko 2026) - zobacz wideo / Groźne zdarzenie w Kukowie. Trwa akcja ratunkowa / Kolizja na DK28. Utrudnienia w kierunku Wadowic! / Kolizja na DK28. Utrudnienia w kierunku Wadowic / Kolizja samochodowa w Suchej Beskidzkiej ! / Sukcesy zawodników UKS Jasień na Mistrzostwach Województwa w Myślenicach / Nagrody Starosty Suskiego wręczone. Uhonorowano twórców i mecenasów lokalnej kultury / Zmiana miejsca Jarmarku Wielkanocnego w Zawoi – program bez zmian / Pół miliona dla natury! Rusza ‘Małopolska Pszczoła 2026’ / Promocja zawodu policjanta w Jordanowie. Spotkanie z maturzystami / Złap wiosnę za liść - Nadleśnictwo Sucha zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym / Interwencja Straży Pożarnej w Osielcu / Kolizja drogowa w Stryszawie ! / Ostrzeżenie hydrologiczne dla regionu. Możliwe gwałtowne wzrosty stanów wód / Umowa na dostawy kruszywa podpisana. Gmina Jordanów zabezpiecza potrzeby na 2026 rok / Samorząd województwa dofinansuje Dzień Dziecka / Strażacy oczami młodych artystów. Znamy laureatów strażackiego konkursu plastycznego / Ponad 7,8 mln zł dla powiatu suskiego. Ruszą kolejne inwestycje drogowe / OTWP 2026: Wielki Finał Wiedzy Pożarniczej w Suchej Beskidzkiej / Uwaga na załamanie pogody w regionie – wydano ostrzeżenia meteorologiczne! / Gmina Maków Podhalański inwestuje w rozwój. Rada Miejska przyjęła kluczowe uchwały / Zdarzenie drogowe w Makowie Podhalańskim. Uszkodzone trzy samochody / Droga nad Jezioro Mucharskie coraz bliżej. Jest dofinansowanie i duże zainteresowanie firm! / Szpital w Suchej Beskidzkiej inwestuje w nowoczesną rehabilitację dla pacjentów onkologicznych / Nie zatrzymał się do kontroli. Miał 2,5 promila i dziecko w aucie / Mateusz z ekipy „Szczurek w kanale” opowiada o wyjątkowej wyprawie do Maroka starym Żukiem / Gmina Zembrzyce - elektrownia na Skawie wywołuje emocje
Dodano dnia 19.07.2019, 13:02
Rombanica 2019 czyli podbabiogórskie zbójowanie w Marcówce
W sobotę 20 lipca 2019 zapraszamy do Marcówki. W Bacówce u Harnasia władzę przejmą zbójnicy.
W tym roku imprezą towarzyszącą Rombanicy jest X Festiwal Beskidzkich Kociołków edycja polska, który rozpocznie się o 11:30 odprawą drużyn biorących udział w konkursie.

O 16 odbędzie się honorowe powitanie i rozpoczecie Rombanicy. Będzie coś dla duszy i ciała. Zapraszamy wszystkich do udziału. Bacówka u Harnasia ma swój niebywały klimat. Każdy może poczuć się jak prawdziwy góral.

Szczegóły na plakacie.

Hej!