Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 25.09.2023, 13:40
Uczniowie z Tarnawy Dolnej na Mistrzostwach Europy w Turnieju BRD.
Po raz kolejny uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej, w powiecie suskim, biorąc udział w mistrzostwach Europy turnieju o Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym udowodnili swój wysoki poziom wiedzy. Pokonując w Czarnogórze reprezentantów z innych krajów, zajęli 7 miejsce. Serdecznie gratulujemy wysokiego wyniku.

Wiedza o ruchu drogowym nie dotyczy tylko kierowców, ale również i pieszych. Przestrzeganie  zasad ruchu drogowego jest obowiązkiem każdego uczestnika i wpływa na komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich użytkowników, dlatego też zdobywana wiedza musi być aktualizowana.
Ogrom posiadanej wiedzy o ruchu drogowym uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej, udowadniali kilkukrotnie stając na podium zawodów gminnych, powiatowych, a następnie wojewódzkich. Po wygranym konkursie BRD na etapie ogólnopolskim reprezentowali nasz kraj w Czarnogórze podczas Mistrzostw Europy w Turnieju BRD. Drużyna z Tarnawy Dolnej wyprzedziła innych reprezentantów i zajęła w ogólnej punktacji 7 miejsce w grupie (dla roczników 2011 i młodszych). 

Serdecznie gratulujemy posiadanej wiedzy i tak wysokiego wyniku oraz życzymy dalszych sukcesów w kolejnych latach zarówno uczniom jak i wszystkim osobom przygotowującym zespół do każdego z etapów turniejów BRD. 

za: KPP Sucha Beskidzka.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj:
malopolskainfo24.pl

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image