Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 14.05.2024, 13:34
Wypadek w Budzowie - działania straży pożarnej.
13 maja 2024 roku, około godziny 15:12, dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o czołowym zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym w miejscowości Budzów, gdzie jedna osoba została uwięziona w samochodzie.

Natychmiast po otrzymaniu informacji, skierowano na miejsce strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz strażaków
z Ochotniczej Straży Pożarnej z Budzowie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali dwa pojazdy całkowicie blikujące drogę, jedna osoba uwięziona w samochodzie osobowym. Strażacy wykorzystując narzędzia hydrauliczne, wykonali dostęp do osoby poszkodowanej dla zespołu ratownictwa medycznego oraz pomogli w transporcie osoby do karetki. Dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadziła policja.

Akcja ratunkowa trwała 5 i pół godziny i wzięły w niej udział 2 zastępy, liczące łącznie 10 strażaków.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image