Z OSTATNIEJ CHWILI
Orkiestra to część naszej tożsamości – Robert Wróbel w rozmowie o 70 latach Orkiestry OSP Bystra Podhalańska / Nowa droga nad Jezioro Mucharskie otwarta. Ułatwi dojazd mieszkańcom i turystom / Zmiany w parafiach powiatu suskiego. Archidiecezja Krakowska ogłosiła nominacje / Wrócili z Niemiec pełni wrażeń. Uczniowie suskiego liceum na międzynarodowej wymianie / Policyjna interwencja po kolizji. Ujawniono dodatkowe nieprawidłowości. / „Otwórz się na folklor” – Tydzień Kultury Beskidzkiej ponownie zawita do Makowa Podhalańskiego / XXIII Powiatowy Rajd Młodzieży na Leskowiec za nami / Ruszył remont drogi na Roli Hotałowej w Bystrej Podhalańskiej / Motocykliści z Lachowic reprezentowali Małopolskę na Ogólnopolskich Mistrzostwach Ratownictwa / Czujna mieszkanka gminy Stryszawa zatrzymała pijanego kierowcę. Miał ponad 2,8 promila / Szachowe emocje podczas Dni Ziemi Jordanowskiej. Ruszyły zapisy na turniej o Puchar Starosty Suskiego / Kawa z Powiatem - Anna Pituła-Biela. / Wicemarszałek Sejmu RP spotkała się z Młodzieżową Radą Miasta Maków Podhalański / Nowoczesny sprzęt dla szkół w Gminie Jordanów dzięki środkom z KPO / Premiera teledysku poświęconego Kunegundzie Siwiec w Stryszawie / Interwencja służb w Zawoi / Lachowice: zderzenie dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala / Strzeleckie emocje w Suchej Beskidzkiej. Klub „Czart” zaprasza na otwarty turniej / Operetkowa gala na Zamku Suskim. Wyjątkowy koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej już 26 czerwca / Groźne burze nad powiatem suskim. IMGW wydało ostrzeżenie 2. stopnia / Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu! / Poważny wypadek w Skawicy. Droga DW957 całkowicie zablokowana! / Dawid Pająk nie zwalnia tempa. Kolejny międzynarodowy triumf pięściarza ze Stryszawy.
Dodano dnia 11.10.2024, 09:34
Zakończono modernizację garażu w budynku OSP Zembrzyce.
10 października 2024 r. Wójt Gminy Zembrzyce – Pani Joanna Stypuła, Radna Województwa Małopolskiego - Pani Danuta Kawa oraz Naczelnik OSP Zembrzyce - Pan Antoni Pilch dokonali uroczystego otwarcia zmodernizowanego pomieszczenia garażowego w budynku OSP Zembrzyce.

Jak informuje Urząd Gminy Zembrzyce, realizacja projektu była możliwa dzięki pozyskanemu z budżetu Województwa Małopolskiego dofinansowaniu w ramach działania „Małopolskie OSP 2024”. Pozyskana dotacja w  wysokości 48 000 zł oraz wkład własny  z budżetu Gminy Zembrzyce w wysokości 50 366,73 zł pozwoliły na wykonanie prac polegających na: wymianie okien i drzwi wewnętrznych, pomalowaniu ścian i sufitu z przygotowaniem podłoża, wykonaniu posadzki i cokołu z żywicy epoksydowej oraz na wymianę kaloryfera.

Dzięki zrealizowanej modernizacji znacząco wyeksploatowane pomieszczenie zyskało nowy wygląd, zwiększyła się jego funkcjonalność, a tym samym poprawiły się warunki dla przechowywanego w nim sprzętu.

Władze Gminy Zembrzyce serdecznie dziękują Samorządowi Województwa Małopolskiego za okazane wsparcie finansowe oraz Druhom z OSP Zembrzyce za zaangażowanie na każdym etapie realizowanego projektu.


Źródło: UG Zembrzyce

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.