Z OSTATNIEJ CHWILI
Zabytkowy kościół w Łętowni odzyskał dawny blask / Przed nami fala upałów. Temperatury mogą sięgnąć nawet 39 stopni / Prokuratura kieruje akt oskarżenia przeciwko policjantom w sprawie Natalii z Andrychowa / Manewry z harcerzami w Stryszawie – wyjątkowa okazja do poznania harcerskiego świata / Kolejny samorząd staje w obronie punktu NFZ w Suchej Beskidzkiej / Burmistrz Makowa Podhalańskiego Michał Surmiak z wotum zaufania i absolutorium za 2025 rok / Spełnione marzenie Pani Zosi. Poruszający finał reportażu z oddziału medycyny paliatywnej w Makowie Podhalańskim / Wolontariusze poszukiwani. Festiwal Artystyczny już na początku lipca / Niedźwiedź zauważony w rejonie Jordanowa. Władze apelują o ostrożność! / Chcesz zagrać na ósmej edycji festiwalu Potknij się o Jazz? / Remont drogi gminnej w Naprawie. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami ! / Kolizja dwóch samochodów w Suchej Beskidzkiej / Orkiestra to część naszej tożsamości – Robert Wróbel w rozmowie o 70 latach Orkiestry OSP Bystra Podhalańska / Nowa droga nad Jezioro Mucharskie otwarta. Ułatwi dojazd mieszkańcom i turystom / Zmiany w parafiach powiatu suskiego. Archidiecezja Krakowska ogłosiła nominacje / Wrócili z Niemiec pełni wrażeń. Uczniowie suskiego liceum na międzynarodowej wymianie
Dodano dnia 11.10.2024, 09:34
Zakończono modernizację garażu w budynku OSP Zembrzyce.
10 października 2024 r. Wójt Gminy Zembrzyce – Pani Joanna Stypuła, Radna Województwa Małopolskiego - Pani Danuta Kawa oraz Naczelnik OSP Zembrzyce - Pan Antoni Pilch dokonali uroczystego otwarcia zmodernizowanego pomieszczenia garażowego w budynku OSP Zembrzyce.

Jak informuje Urząd Gminy Zembrzyce, realizacja projektu była możliwa dzięki pozyskanemu z budżetu Województwa Małopolskiego dofinansowaniu w ramach działania „Małopolskie OSP 2024”. Pozyskana dotacja w  wysokości 48 000 zł oraz wkład własny  z budżetu Gminy Zembrzyce w wysokości 50 366,73 zł pozwoliły na wykonanie prac polegających na: wymianie okien i drzwi wewnętrznych, pomalowaniu ścian i sufitu z przygotowaniem podłoża, wykonaniu posadzki i cokołu z żywicy epoksydowej oraz na wymianę kaloryfera.

Dzięki zrealizowanej modernizacji znacząco wyeksploatowane pomieszczenie zyskało nowy wygląd, zwiększyła się jego funkcjonalność, a tym samym poprawiły się warunki dla przechowywanego w nim sprzętu.

Władze Gminy Zembrzyce serdecznie dziękują Samorządowi Województwa Małopolskiego za okazane wsparcie finansowe oraz Druhom z OSP Zembrzyce za zaangażowanie na każdym etapie realizowanego projektu.


Źródło: UG Zembrzyce

Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.