Dodano dnia 12.04.2018, 14:42
Zembrzyce: Nawet 6 tys. zł w ramach programu Działaj Lokalnie

17 kwietnia o godz. 16.00 w Urzędzie Gminy Zembrzyce (sala narad) odbędzie się szkolenie nt. przygotowania wniosku do programu „Działaj Lokalnie” na realizację własnego małego pomysłu. Do zgarnięcia jest nawet 6 tys. zł! Jest to Szansa na małe granty dla organizacji społecznych i lokalnych liderów.

Działasz w organizacji pozarządowej? Jesteś lokalnym liderem? Masz pomysły na działania w Twojej społeczności? Masz szansę zdobyć nawet 6000 zł. na realizację własnego małego pomysłu!

W programie „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Szkolenie nt. przygotowania wniosku do programu odbędzie się: 17 kwietnia br. o godz. 16.00. w Urzędzie Gminy Zembrzyce (sala narad) Planowany nabór wniosków on -line: 12 KWIETNIA –15 MAJA 2018

Szczegółowe informacje: zielonalinia.org.pl oraz dzialajlokalnie.plDodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image