Dodano dnia 12.06.2022, 11:32
Młodzi kierujący nadal przekraczają prędkość i tracą swoje prawa jazdy.
Wystarczyło 30 minut by dwóch młodych mężczyzn, straciło uprawnienia do kierowania za przekroczenie dozwolonej prędkość w obszarze zabudowanym. 19 i 31-latek za swoją brawurową jazdę, zostali również ukarani mandatem i 10 punktami karnymi.
9 czerwca po godzinie 9:00 policjanci ruchu drogowego dokonując pomiaru prędkości przemieszczających się pojazdów w miejscowości Kuków, zatrzymali do kontroli dwóch kierowców, którzy za nic mieli bezpieczeństwo innych uczestników ruchu, a zarazem obowiązujące przepisy drogowe.

Pierwszy został zatrzymany do kontroli kierowca mercedesa. Siedzący za kierownica 19-latek przekroczył dozwoloną prędkość, pędząc 108 km/h. W niespełna 30 minut później policjanci zatrzymali do kontroli 31-letniego kierowcę peugeota, który również przekroczył dozwolona prędkość, poruszając się w terenie zabudowanym 102 km/h.

Funkcjonariusze, za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym, zatrzymali obu kierującym uprawnienia do kierowania pojazdami na okres 3 miesięcy, a także ukarali ich mandatami, dopisując do każdego z kierujących 10 punktów karnych.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Przypominamy, że zanim usiądziemy ponownie za kierownicę po okresie 3 lub 6 miesięcy należy wcześniej złożyć stosowny wniosek wraz z opłatą do organu wydającego gdyż prawo jazdy nie jest zwracane automatycznie.


Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image