Dodano dnia 04.08.2022, 17:35
Policja zatrzymała 20-letniego sprawcę włamania do myjni samochodowej
Policjanci z wydziału kryminalnego suskiej komendy zatrzymali 20-letniego obywatela Gruzji, podejrzanego o włamanie do trzech automatów wrzutowych myjni samoobsługowej, znajdującej się na terenie Suchej Beskidzkiej. Jego łupem padło 3 tys. zł, Mężczyzna usłyszał zarzuty i grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
23 lipca br. policjanci suskiej komendy zostali poinformowani o włamaniu do trzech automatów na jednej z myjni samochodowej w Suchej Beskidzkiej. Sprawca, wyważając zamykane na klucz drzwiczki, zabrał z wnętrza pieniądze w kwocie 3 tysięcy złotych. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego suskiej komendy zbierali w tej sprawie informacje i typowali sprawców. Ze wspólnych ustaleń z policjantami z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jordanowie wynikało, że włamywaczem jest obywatel Gruzji. We wtorek, 2 sierpnia br. 20-latek został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, kryminalni przedstawili mu zarzut włamania do automatów wrzutowych myjni, z których to zabrał pieniądze. Za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image