Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 30.11.2023, 10:20
Poszukiwany dwoma listami gończymi z narkotykami w kieszeni próbował uciec przed policjantami.

Suscy kryminalni namierzyli i zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 21-letniego mieszkańca powiatu suskiego. W trakcie kontroli jego odzieży policjanci znaleźli środki odurzające.


Suscy kryminalni pracujący nad sprawami osób poszukiwanych ustalili że na terenie gminy Zawoja może znajdować się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 21-latka.

W sobotni wieczór (25.11.2024 r.)udali się do wytypowanej miejscowości. Podczas dojazdu na miejsce zauważyli młodego mężczyznę, który na widok zbliżającego się w jego kierunku pojazdu podejrzanie zaczął się zachowywać. Gdy tylko policjanci wysiedli z samochodu, mężczyzna rzucił się do ucieczki - w kierunku pól uprawnych. 

Po kilkuset metrach pościgu mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. W trakcie kontroli jego odzieży policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu, który po badaniach okazał się marihuaną.  Resztę wieczoru poszukiwany spędził w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, a następnie trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. 21-latek będzie odpowiadał też za posiadanie środków odurzających, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Suchej Beskidzkej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image