Z OSTATNIEJ CHWILI
Poszukiwany mieszkaniec powiatu suskiego zatrzymany! ./ Sprawdź, gdzie zabraknie prądu w tym tygodniu / Nowy Zarząd OSP KSRG Zawoja Centrum wybrany / Krzeszów: 3,6 promila i jazda bez uprawnień / Walne Zebranie OSP Juszczyn Polany. Jednomyślność i ambitne plany / Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP Juszczyn – podsumowanie roku i wybór nowych władz / Gminne Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze 'Krzeszów 2026' za nami / Pijany kierowca zakończył podróż w rowie / Nowe hity na ekranie suskiego kina! / Ostrzeżenia meteorologiczne dla powiatu suskiego i okolic / STREET ART ogłasza nabór do koncertu z okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego / Kolejne unijne wsparcie dla ZZOZ w Wadowicach. Ponad 848 tys. zł na poprawę dostępności / Akcja honorowego oddawania krwi w Sidzinie / Pożar śmieci w Marcówce. Szybka interwencja strażaków / Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w OSP Zembrzyce – nowy Zarząd wybrany / 11 medali młodych lekkoatletów z Suchej Beskidzkiej. Świetny występ SKL w Rzeszowie / Policja – 14-latek odnaleziony cały i zdrowy ! / Kurów – ZAGINĄŁ 14-letni... ! / Moto Szroty startują z hukiem! Motoryzacyjna petarda w Suchej Beskidzkiej / Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w OSP Łętownia / Kawa z Powiatem - Jan Bahyrycz, Paulina Kryjak-Giertuga (Oddział Medycyny Paliatywnej w Makowie Podhalańskim) - zobacz wideo / Kojszówka: pojazd wypadł z drogi, trwa akcja ratunkowa / Znaleziono ciało turysty pod Suchą Przełęczą / Niebezpieczne zdarzenie w Sidzinie. Drzewo spadło na samochód osobowy / Nowy Zarząd MKS Babia Góra Sucha Beskidzka wybrany / Cyberbezpieczeństwo seniorów w sieci - ważne spotkanie w Stryszawie! / Pożar samochodu osobowego w Naprawie / Nowe władze Suskiego Koła Ruchu Narodowego / W nocy termometry pokażą do –18°C. IMGW ostrzega / Rozmowy o przyszłości regionu. Spotkanie z Marszałkiem w Suchej Beskidzkiej / Uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Osielcu / 42. Babiogórska Jesień z dofinansowaniem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego / Pożar kotłowni w zakładzie produkcyjnym w sąsiednim powiecie (Las) / Ekodoradcy w Makowie Podhalańskim i Zawoi z unijnym wsparciem / Sucha Beskidzka z promesą na Dom Senior+ i nowe tereny rekreacyjne
Dodano dnia 30.11.2023, 10:20
Poszukiwany dwoma listami gończymi z narkotykami w kieszeni próbował uciec przed policjantami.

Suscy kryminalni namierzyli i zatrzymali poszukiwanego dwoma listami gończymi 21-letniego mieszkańca powiatu suskiego. W trakcie kontroli jego odzieży policjanci znaleźli środki odurzające.


Suscy kryminalni pracujący nad sprawami osób poszukiwanych ustalili że na terenie gminy Zawoja może znajdować się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 21-latka.

W sobotni wieczór (25.11.2024 r.)udali się do wytypowanej miejscowości. Podczas dojazdu na miejsce zauważyli młodego mężczyznę, który na widok zbliżającego się w jego kierunku pojazdu podejrzanie zaczął się zachowywać. Gdy tylko policjanci wysiedli z samochodu, mężczyzna rzucił się do ucieczki - w kierunku pól uprawnych. 

Po kilkuset metrach pościgu mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. W trakcie kontroli jego odzieży policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością suszu, który po badaniach okazał się marihuaną.  Resztę wieczoru poszukiwany spędził w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych, a następnie trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi kilka najbliższych miesięcy. 21-latek będzie odpowiadał też za posiadanie środków odurzających, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Suchej Beskidzkej.
Więcej informacji z regionu znajdziesz tutaj (kliknij w logo):
malopolskainfo24.pl
Komentarze
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników.
Zaloguj się lub zarejestruj się jeśli jeszcze nie posiadasz konta.