Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 16.11.2022, 08:35
Tragiczny pożar w Skawicy. Zginął 60-letni mężczyzna

16 listopada 2022r. o godzinie 07:33 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP otrzymał formatkę w Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w miejscowości Skawica doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Z formatki wynikało, że w środku może znajdować się mężczyzna.

Na miejsce zostały zadysponowane 4 zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej oraz OSP Skawica, OSP Skawica Sucha Góra, OSP Białka, OSP Zawoja Dolna.


- W momencie przybycia pierwszych zastępów na miejsce budynek był zadymiony, paliło się w jednym pokoju. Strażacy w pokoju odnaleźli osobę poszkodowaną, którą ewakuowano na zewnątrz i przekazano przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego. Niestety osoby poszkodowanej nie udało się uratować - informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Suchej Beskidzkiej mł. bryg. Łukasz Białończyk.

W działaniach udział brało 10 zastępów 39 strażaków.

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image