Dodano dnia 08.01.2022, 13:52
W Zawoi ktoś zaczepiał 15-latki stojące na przystanku autobusowym
Policja wyjaśnia okoliczności piątkowego zdarzenia w Zawoi. Młody mężczyzna zaproponował nastolatkom stojącym na przystanku podwózkę.
- Wczoraj około godziny 16 w Zawoi Mosorne, mężczyzna około 35-40 lat. Ubrany na czarno, bladej karnacji zaczepiał dwie 15-latki. Dziewczyny czekały na przystanku na przyjazd autobusu, wtedy mężczyzna ten podjechał i zaczął zadawać dziwne pytania, ponadto dzwonił do kogoś mówiąc „że są na przystanku same”. Podawał się  za policjanta. Gdy wyszedł z samochodu i szedł w ich stronę dziewczyny zaczęły uciekać, wtem zaczął pościg samochodem. Uciekł gdy dziewczyny krzykiem zatrzymały obcych ludzi. Sprawa została zgłoszona na policję, może ktokolwiek coś widział?  Kamerki w aucie tez mile widziane. Poruszał się czerwonym peugeotem na blachach KSU - czytamy na jednym z portali społecznościowych.

Suska policja częściowo potwierdza przebieg wczorajszego zdarzenia w Zawoi. 

- Według naszych ustaleń, w piątek po południu do dwóch stojących na przystanku nastolatek podjechał samochód osobowy, którego kierowca zaproponował dziewczynom podwózkę. Nastolatki odmówiły skorzystania z propozycji i oddaliły się z przystanku. Nie otrzymaliśmy informacji, by mężczyzna miał gonić za nastolatkami. Apelujemy o zachowanie ostrożności i zgłaszanie takich podejrzanych przypadków na Policję. Można osobiście zgłosić się na komendę lub powiadomić nas telefonicznie dzwoniąc na numer alarmowy 112 - mówi Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej asp. szt. Wojciech Copija.
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image