Z OSTATNIEJ CHWILI
Powiatsuski24.pl zaprasza na naszą partnerską stronę - MalopolskaInfo24.pl po więcej informacji z regionu, a także InfoOnline24.pl po więcej informacji z Polski. Znajdziesz nas na Facebooku!
Dodano dnia 29.01.2024, 20:48
Policjanci zatrzymali nietrzeźwą rowerzystkę w Kętach. Kara za taką jazdę może zwalić z nóg!
Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach wyeliminował z ruchu drogowego nietrzeźwą rowerzystkę. 22 – letnia mieszkanka powiatu bielskiego wsiadła na swój jednoślad mając w organizmie 0,9 promila alkoholu.

-

Do zdarzenia doszło  w poniedziałek (22.01.2024) tuż przed godziną 21 w Kętach. Policjanci w trakcie służby zauważyli rowerzystkę poruszającą się slalomem ulicą Sobieskiego. W związku z powyższym zatrzymali ją do kontroli drogowej. 


Podczas czynności okazało się, że 22 – latka ma w organizmie 0,9 promila alkoholu. W związku z popełnionym wykroczeniem jazdy na rowerze w stanie nietrzeźwości do Sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie sprawczyni.

-

Policja przypomina:
"Przypominamy, że za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości grozi mandat w wysokości 2500 złotych, ale w przypadku skierowania wniosku o ukaranie sprawcy do sądu organ ten może nałożyć grzywnę w kwocie do 30 tysięcy złotych oraz orzec zakaz prowadzenia pojazdów niemechanicznych."

-

źródło:

Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image