Dodano dnia 04.11.2019, 19:29
Jakub Pietrusa w kadrze. Powalczy o MŚ U20!
Jak poinformował na swoim profilu na facebook.com trener Rafał Kukla, zawodnik UKS Bieganie.pl Stryszawa został powołany do kadry Polski U20 sprinterów.
Jakub Pietrusa będzie walczył o kwalifikacje na Mistrzostwa Świata U20. Już w tym miesiącu pojedzie na pierwsze zgrupowanie kadry do Zakopanego.

Przypomnijmy, że w tym roku Jakub Pietrusa wywalczył na halowych lekkoatletycznych mistrzostwach polski juniorów młodszych w Toruniu w biegu na 200m brązowy medal.

- Na stadionie w lecie był w życiowej formie, ale kontuzja zabrała pewne medale na 100 i 200m - powiedział nam trener Rafał Kukla. - Zasłużył sobie na to powołanie. Jest pracowity ambitny, wie czego chce i ma poukładane w głowie, a to bardzo ważne. - chwali zawodnika Rafał Kukla.

Trenerowi i zawodnikowi gratulujemy. Jakubowi życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, aby udało się wywalczyć miejsce na Mistrzostwa Świata.

foto: Archiwum Rafał Kukla
Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image