Dodano dnia 18.11.2017, 10:29
Piłkarski weekend: terminarz-wyniki
Grają drużyny z powiatu suskiego.
Według wstępnych terminarzy rozgrywek powinniśmy już mieć pzerwę zimową w rozgrywkach. Pogoda tej jesieni nie była jednak  łaskawa i nie udało się rozegrać wszystkich pojedynków zgodnie z haronogramem. Przez co (a może dzięki temu) mamy okazję zobaczyć naszych piłkarzy na lokalnych boiskach, którzy nadrobią zaległości.

Klasa A
Olimpia Chocznia - Babia Góra Sucha Beskidzka 0:4
Skawa Wadowice - Jałowiec Stryszawa 0:3
Burza Roczyny - Strzelec Budzów 7:1
Dąb Tomice - BCS Zawoja 1:3

Teoretycznie najtrudniejsze zadanie czeka piłkarzy ze Stryszawy, którzy pojadą do Wadowic. Skawa traci 2 punkty do lidera z Przytkowic. Jałowiec natomiast jest tylko o punkcik za Skawą. Zapowiada się ostra walka. Babia Góra, aby zadomowić się na dobre w czołówce tabeli musi pokonać Olimpię Chocznię, która nie należy do tuzów a-klasowych boisk. BCS Zawoja zagra w Tomicach. Dąb w ostatniej kolejce zaprezetnował się fatalnie w Suchej. Nie pozostaje nic innego jak przywieźć 3 punkty pod Babią Górę. Czerwona latarnia, czyli Strzelec Budzów (zaledwie 6 punktów do tej pory) zagra w Roczynach z nieobliczalną Burzą. Jeśli w Budzowie marzą o utrzymaniu wypadałoby powiększyć dorobek puktowy, o ile budzowianie dojadą na mecz. W poprzedniej kolejce ta sztuka się nie udała.

Na Podhalu zdecydowano się przenieść dwie kolejki na wiosnę.  Zatem Jordan Jordanów zagra z Wierchami Rabka dopiero w kwietniu. Podobnie podhalański klasa B dwie kolejki rozegra na wiosnę.

Klasa B
Tarnawianka Tarnawa - Żuraw Krzeszów 0:2
Błyskawica Marcówka - Grom Grzechynia 5:0
LKS Bieńkówka - Lachy Lachowice 0:8
Huragan Skawica - Korona Skawinki 3:2
Żarek Stronie - Chełm Stryszów 7:1
KS Bystra  - Dąb Sidzina 2:0

W B klasie tłoczno. Lider ze Skawicy ma tyle samo punktów co Błyskawica Marcówka (29 pkt.), ale o jeden mecz mniej. Ostatniego słowa nie powiedzieli jeszcze w Krzeszowie, gdzie chcą walczyć o awans. Żuraw ma na koncie 25 punktów. Wszystkie te trzy zespoły, aby miały udaną imprezę na zakończenie rundy muszą swoje mecze wygrać i kto wie co wydarzy się na wiosnę. Na drugim biegunie Bieńkówka, która do tej pory "uciułala" w 12 meczach zaledwie 1 punkt. Ostatnio porażka 0:15 w Zembrzydowicach, wcześniej 0:8 w Marcówce (mecz zakończony po 45 minutach). Chwała zawodnikom, którzy się nie poddają, ale czy uda się uratować B klasę w tej miejscowości? Zobaczymy pewnie na wiosnę...Dodaj komentarz
Redakcja Portalu PowiatSuski24.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników.
Portal zaznacza sobie prawo do usuwania komentarzy, bez uprzedzenia osoby komentującej. Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.
Captcha image